ART / Watercolor paintings & Drawings / Gouache 11488532
nr 1148 8532
GOUACHE
Oidentifierad Konstnär, Ryssland, Träd och Kyrka, signed and dated 1977. 58x39 cm,
Oidentifierad Konstnär, Ryssland, Träd och Kyrka, signerad och daterad 1977. 58x39 cm
800
SEK 250
Monday December 4 2017
at 18:53:18
100 kr
150 kr
200 kr
Gouache